CZ
EN
DE

Zámek Slavkov u Brna

Zámek Slavkov (německy Austerlitz) patří k nejmohutnějším barokním zámkům na Moravě a představuje dominantu města Slavkova u Brna. Znám je především jako rezidence významného rodu pánů z Kounic a jako místo, v jehož blízkosti se v roce 1805 odehrála bitva tří císařů (neboli bitva u Slavkova).

Pokračovat ve čtení

Letní bazén - Slavkov u Brna

V areálu se nachází bazén pro plavce 50 m, bazén pro neplavce, dětský bazén, půjčovna sportovního vybavení, 4 beach volejbalové kruty, hřiště pro plážovou házenou nebo plážový fotbal, hřiště pro nohejbal, basketbal a stolní tenis, travnatá odpočinková plocha, pujčování lehátek a slunečníků.

Pokračovat ve čtení

Slavkov u Brna

Slavkov je známý především bitvou u Slavkova, která se v roce 1805 odehrála několik kilometrů západně od města. Jeho historické jádro je městskou památkovou zónou, přilehlá oblast Slavkovského bojiště je krajinnou památkovou zónou.

Pokračovat ve čtení

Golf Club Austerlitz

Golf Club Austerlitz byl založen v roce 1994 jako občanské sdružení. Jeho cílem je sdružovat zájemce o golfovou hru na hřišti ve Slavkově u Brna, vytvářet k ní podmínky a napomáhat tak rozvoji golfového sportu.

Pokračovat ve čtení

Zoo Brno

Zoo se rozkládá na 65 ha v Brně-Bystrci, blízko Brněnské přehrady. Chová zvířata všech kontinentů světa kromě Antarktidy. K nejatraktivnějším patří tygři a levharti, vlci kanadští, lední medvědi, klokani, šelmičky surikaty a vzácní koně Převalského.

Pokračovat ve čtení

Therme Laa - Termální lázně

Ponořte se do světa plného vody, tepla, světla a hudby. Vodopády, vířivky, barevné světelné paprsky a jemná podvodní hudba očarují Vaše smysly. Termální hala: teplota vody v hlavním termálním bazénu je 34°C, nechte se masírovat proudem vody.

Pokračovat ve čtení

Zámek Lednice

Zámek Lednice se nachází v obci Lednice na pravém břehu Dyje, přibližně 12 km východně od Mikulova. Zámek s rozlehlou zahradou patří mezi nejkrásnější komplexy v České republice. Lednické panství získali roku 1249 Lichtenštejnové a patřilo jim bezmála 700 let.

Pokračovat ve čtení

Zámecká střelnice

Střelnice se nachází v historických prostorách zámku Slavkov. Nabízí výcvik i specialisovaný trénink ve střelbě z krátkých palných zbraní za odborného vedení a dohledu lektorů a trenerů. Pobavit se tedy můžete střelbou z krátkých palných zbraní domácí provenience, včetně nejnovějších typů pistolí i střelbou z historických předovek.

Pokračovat ve čtení